پخش جعبه کادو در مشهد
پیشنهاد 

پخش جعبه کادویی در مشهد

مرکز پخش جعبه کادو در مشهد

هدیه چیست و چه فوایدی دارد؟

همه ما دوست داریم هدیه بگیریم و یا بالعکس هدیه بدهیم.حال بیایید ببینیم براساس سنت دین ما و براساس تحقیقات جدید دانشمندان هدیه دادن و هدیه گرفتن چه فوایدی دارد.

پیامبر خدا صلى‌ الله‌ علیه‌ و‌ آله می فرمایند:

تَهادَوا تَحابُّوا، تَهادُوا فإنَّها تَذهَبُ بِالضَّغائنِ؛

به یکدیگر هدیه دهید، تا نسبت به همدیگر با محبت شوید. به یکدیگر هدیه دهید؛ زیرا هدیه کینه‌ ها را مى‌ برد.

کافی : ج۵ ، ص۱۴۴ ، ح۱۴

فروش جعبه کادویی در مشهد
فروش جعبه کادویی در مشهد

زمانی که به کسی کادو می دهید و موجب خشنودی او می شوید تاثیرات مختلفی روی روحیه خودتان نیز می گذارید و موجب خشنودی خودتان خواهید شد صرف هزینه برای کسب رضایت دیگران تاثیر روحی زیادی روی شما می گذارد.

تحقیقات دانشمندان در خصوص کادو و هدیه دادن

تحقیقات محققان کانادایی نشان داده که پول خرج کردن برای دیگران راه موثرتری برای شاد شدن است تا پول خرج کردن برای خودمان. محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا می‌گویند هدیه دادن تاثیر بیشتری بر میزان شادمانی دارد. آنها ۶۳۲ آمریکایی را مورد مطالعه قرار داده و میزان شادمانی و عادت‌های آنها در مورد پول خرج کردن را مورد ارزیابی قرار دادند.

نتایج نشان داد: افراد پول بیشتری صرف خودشان می‌کنند تا دوستان و خویشاوندانشان و این نسبت به طور میانگین برابر است با ۱٫۷۱۴ دلار در برابر ۱۴۶ دلار. با این حال شادمانی افراد تا اندازه زیادی با هدیه‌هایی که به دیگران می‌دهند، همبستگی نشان می‌دهد. هدیه گرفتن نیز اثر بسیار زیادی بر میزان شادمانی دارد. در مطالعه‌ای که از سوی محققان استرالیایی انجام شد از ۱۷۴ دانشجو که نیمی زن و نیمی مرد بودند، خواسته شد که یک تجربه به یاد ماندنی مربوط به هدیه را بنویسند.

فروش عمده جعبه های کادویی در مشهد
فروش عمده جعبه های کادویی در مشهد

در بیشتر آنها یعنی حدود ۷۰ درصد، این تجربه در خصوص هدیه گرفتن بود. هرچند نتایج در بین جنس‌های مختلف، متفاوت بود؛ ۹۲ درصد از زنان بر گرفتن هدیه تمرکز کرده بودند، در حالی که تجربه توصیفی ۵۵ درصد از مردان مربوط به هدیه گرفتن بود.  روان‌شناسان تکاملی می‌گویند که تفاوت بین دو جنس چندان غیرمنتظره نیست، چرا که در قلمرو حیوانات معمولا جنس نر است که به ماده غذا می‌دهد.

محققان همچنین می‌گویند که مردان در این خصوص تاکتیکی‌تر عمل می‌کنند. آنها معمولا هدیه می‌دهند تا پیامی را منتقل کنند مثل این که «من آدم پولداری هستم» در حالی که زنان بیشتر دوست دارند به دلایلی همچون روز تولد هدیه بدهند.

چرا جعبه کادو بخریم؟

حال زمانی که هدیه مورد نظر خود را تهیه کردید نوبت انتخاب بسته بندی و شکیل کردن کادوی شما می باشد.

کادو و کاور هدیه شما می تواند در نگاه اول طرف مقابل شما را شگفت زده کند.شما با صرف کمی وقت و سلیقه می توانید بهترین و مناسبت ترین جعبه کادو را برای هدیه خود انتخاب کنید.

شما به راحتی می توانید در بیاکادو طرح های مختلف جعبه را انتخاب کرده و سفارش دهید.و یا اینکه از فروشگاه های طرف قرارداد ما خرید خود را انجام داده و لذت ببرید.

از کجا جعبه کادو بخریم؟

ما جهت رفاه حال همشهریان مشهد مفتخریم که مرکز پخش جعبه کادو در مشهد را راه اندازی کرده و آماده خدمت رسانی می باشیم.

فروش جعبه کادویی در مشهد با بهترین کیفیت و بهترین متریال تخصص ماست

مشاهده مدل های جعبه کادو در بیاکادو

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

X